I guess I'm back.

31. května 2015 v 17:44 | Weru |  Diary
Jsem zpátky.Se studem se vracím znovu rozpohybovat tento blog.

Proč se studem?

Protože od posledního článku zde uběhlo skoro 3 roky. Byly to totálně šílený roky mýho života.
Začínala jsem tento blog jako mírně oplácaná holčina, která se chtěla líbit svýmu dokonalýmu příteli... a víceméně se mi dařilo s kily bojovat.
Ale všechno se změnilo. Odmaturovala jsem, díkybohu.
Zároveň jsme se s bývalím rozešli, což mě totálně dostalo na moje úplný psychický dno. Celé dny jsem jen byla zavřená doma a brečela, nejedla, nedělala nic. Naštěstí jsem měla úžasnou kamarádku, která mě vždy nakopla ať něco dělám a vzchopím se. A to jsem taky udělala. Začala jsem dělat servírku, lítala jsem s ní celé dny po venku, chodila na zábavy, začalasi užívat života. Byla to jízda.

A v této době jsem zhubla pravě na 61 kg, což bylo o víc než deset kilo a když to sečtu, tak od začátku hubnutí dohromady 16kg dole. Bylo to úžasný, neznala jsem to. Ta pozornost, lichotky na vzhled, malý oblečení- nepopsatelně úžasnej pocit.
Moje nejhubenější období 2012

Jenže jak už to tak bývá, časy se mění :) Postupem času se moje psychický ropoložení ustálilo, začala sem chodit na výšku, takže čas na to 10h denně dělat servírku nebyl... a přišla sem tím pádem o dost pohybu. Dost sem taky zpohodlněla za poslední rok a půl v aktuálním vztahu, který mám. No, vzhledem k tomu, že je on fotbalista a sportuje, je mi trapný, že nemám takovou výstavní postavičku jak by se patřilo....

A tak sem momentálně na 75 kilech, což je pro mě uplně šílený číslo (při 178cm).

A na tom hodlám zapracovat. Držte mi palce.... dokázala sem to jednou, dokážu to znovu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama