Žiju

28. listopadu 2011 v 22:03 | Weruu* |  Diary
Nemálo sem nasraná, předevšim se chci omluvit, že sem nepřidala žádnej článek. Ne nevzdala sem to, jen u nás od pátku do neděle byl přítel a já to nechtěla psát před ním, když sme spolu 24 hodin denně. Pak mi vyflusnul noťas, takže jediný, odkud prozatím můžu psát je společnej počítač, kam mi každej vidí, co píšu. Bomba.
Lidi mě začínaj neskutečně srát. Máme 4 dny do maturiťáku a třída se celá hádá, nejsou schopni se dohodnout, půlka egocentrických holčiček brečí, že neprojdou po červeným koberci 20 metrů, ale jen 10. Všicni se navzájem pomlouvaj a doma už mě taky pěkně serou. S přítelem se hádám, takže sem zralá na blázinec.
Jak to za ty 3 dny vypadalo s jídelníčkem? Celekem normálně, relativně sem dodržovala návyky, teda až na dvě čokoládový tyčinky v neděli (fakt mě chytly psycha!). Ve čtvrtek si hodím baterky do váhy a přečtu si svůj rozsudek, tak sem zvědavá. Ale lidi z mýho okolí mi tvrdí, že mi celkem splasklo břicho a začínaj mi padat kalhoty. Tak snad si to jen nenamlouvám.


Dnešní jídelníček jen v rychlosti:
Snídaně: Activia
Svačina: Celozrný chleba se šunkou a ementálem
Oběd: Francouzské brambory
Svačina: ovocný salát
Večeře: 4 kusy štrůdlu
Poslední jídlo: Šopský salát (bez majonézy)

Tekutiny: 1l vody
Pohyb: 1h nacvičování na ples (upřímně bych se radši válela doma, než tam ty zmrdy celou hodinu poslouchat)
 


Komentáře

1 Chantal Chantal | Web | 28. listopadu 2011 v 22:21 | Reagovat

není to tak, že bych si myslela, že ji mám, jen... když mluví o hladovění, o ničení sami sebe a hodně lidí se na tebe kouká - je to celkem děsivé. Tak daleko se ale dostat nechci. Navíc ona říkala, že ti lidé co ji mají, nedají na rady rodičů,a le spíš kamarádů - a já vím, že bych nedala na rady nikoho, protože nemám kromě přítele, nikoho komu bych jakž takž věřila.

to s přítelem a nepsáním chápu :) a jídelníček krásný, až na ten štrůdl trošku :D .. jinak maturiťák - už? my měli až v červnu :D

2 LamyLucy LamyLucy | 28. listopadu 2011 v 23:28 | Reagovat

Wow, tak to zní hodně naštvaně. Já tohle sice nezažila, ale holky mi pořád vyprávěly, z bývalé třídy, jakej je to náročnej shit na psychiku. Tak držím palce, ať se maturák vydaří :) Hezky na něj hubneš :)
Jídelníček je pěkný, teda ten štrůdlíček trochu :D
Ale zase mi přijde, že je ze všech zákusků nejlepší :)

3 ☮ Lady_Appaloosa ☮ ☮ Lady_Appaloosa ☮ | Web | 29. listopadu 2011 v 15:14 | Reagovat

já jsem teď taky málem pozabíjela pár lidí a nejen lidí i dost věcí,přeju ať se všechno zase uklidní a máš skvělej jídelníček :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama